KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229438
nr 1522 9438
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 68x99 cm, yttermått inklusive ram: 74x104 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:25:54
100 kr
150 kr